Rallye Červenec 2018

1.kolo Slovenského a Stredoeurópskeho pohára
upomienkový predmet: termo podkolienky pre 200 pretekárov

Zoznam prihlásených pretekárov

# Meno a priezvisko Klub
1 Michal Pješčák Stara Lubovna
2 Michal Frank Skialp Sučany
3 Ján Malíček MALCO MYJAVA
4 Zuzana Palenikova
5 Jan Fajt Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
6 Jan Pochobradský Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
7 Petr Novák Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
8 David Novák Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
9 Peter Volnar Horoklub BB
10 Ewa Czuchry KS Kandahar
11 Maciej Trznadel K.S.Kandahar
12 Mateusz Knap KS Kandahar/ Scarpa/Tuttu
13 Jerzy Kałuża
14 Zbigniew Kiełtyka KW Gliwice
15 Andrej Bohúň Malinô SkiAlp Team
16 Jozef Legerský Malino Skialp Tean
17 Tomasz Jarmolski KANDAHAR
18 Tomáš Kačmarčík SportRysy
19 Mateusz Knap KS Kandahar/Scarpa/TUTTU
20 Zofia Gutek Speleoklub Bielsko-Biała
21 Petr Hasala Dynafit
22 Matyas Ujhelyi VVEC
23 Karol Korhelík
24 Martin Danko Skialp Bobrovec Ski Trab Team
25 Tyberiusz Mikolajczyk Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar
26 Jano Skorčík Hzs Malá Fatra
27 Kacper Sawicki TKN Tatra Team
28 Mateusz Knap KS Kandahar/Scarpa/TUTTU
29 Michaela Danková Skialp Bobrovec Ski Trab Team
30 Mariusz Matłosz
31 Lumír Sobek Dobratice
32 Pavol Novotny HAPPY FEET
33 Gabriel Šlárko Optimista
34 LESZEK CYGOŃ
35 Jan Cienciala Skialp Tj Tž Třinec
36 Martina Korhelíková
37 Jiří Foltýn
38 Matyáš Urban Skialp Dolní Morava
39 milan styk horoklub umb b.bystrica
40 Michał Dzieniszewski Skalnik.pl
41 Pavol Michálek T.M.P
42 Lukáš Hladký Ružomberok
43 Michal Jakab Malinô Skialp Team
44 Tomasz Pietka KS Kandahar
45 Juraj Káčer Ho TJ Sokol Žilina
46 Vlado Hubač Dynafit Tatranská Lomnica
47 Iwonka Januszyk Alpinka SkiTrab/ KS Kandahar
48 Zuzana Dudášová Skialpinista.sk
49 Matúš Jurečka
50 Jakub Šiarnik SCARPA / SK Žiarska dolina
51 Stanislav ml. Heczko SAC Šp. Mlýn - SKIALPSHOP
52 Samuel Trizna SK Žiarska dolina
53 Vladimir Vseticek Skialp Jeseníky
54 Tomáš Lichý Hagan/skialpshop.cz
55 Oskar Śliwiński
56 Michal Podzimek Skialp nad Hrobem
57 Kuba Popielarski TKN Tatra Team
58 Jakub Urban Skialp Dolní Morava
59 Piotr Krzyżowski GOPR
60 Zdeno Longauer Skialp klub Krížna
61 Zbigniew Topór KS Kandahar
62 Krzysztof Wojciechowski TKN Tatra Team
63 Karolina Szews Kandahar
64 Jędrek Jakubiak
65 Matej Kubík HO Sučany
66 Marek Zabik
67 Vladimír Nosáľ
68 Pavel Skalický Skialp Dolní Morava
69 Roman Fišnar Skialp Jeseníky
70 Jozef Pavčík Villa Krejza
71 Kubuś Popielarski TKN Tatra Team
72 filip kristl new-wave multisport
73 Matúš Danko SkialpBobrovec/Scarpa
74 Jaś Elantkowski TKN Tatra Team
75 ANDRZEJ SZLACHTOWSKI
76 Rafał Kuziel
77 Rebeka Rizmanová new-wave multisport
78 Piotr Andrzejewski Wisła
79 Artur Juszczak KW Jastrzębie-Zdrój
80 Marco Marcinek Detva
81 Štefan Kožuškanič Bežecký klub Stará Ľubovňa
82 Peter Polovka New Ways Reality&Financie
83 Stanislav st. Heczko SAC Šp. Mlýn - SKIALPSHOP
84 Jozef machaj HK james DK
85 Tomáš Tomko
86 Jan Červinka Skialp Dolní Morava
87 Piotr Krygowski Polar Sport Team
88 Franciszek Rząsa TKN Tatra Team
89 Tomáš Peti Skialpklub Krížna
90 Jakub Dudáš
91 Naďa Hradilová Skialp nad Hrobem
92 Jozef Hlavčo Salomon/Suunto
93 Bartłomiej Golec
94 Róbert Martynek HAPPY FEET
95 Balazs Ujhelyi ASE
96 Jędrek Jakubiak

Komentáre

comments powered by Disqus