Poďakovanie partnerom

image

Ďakujeme nášmu generálnemu partnerovi, firme Trekland, a taktiež aj ďalším partnerom, ktorí výrazne prispeli ku skvalitneniu zázemia pre našich reprezentantov počas MS Alpago - Piancallo 2017 a predchádzajúcich kôl Svetového pohára. Bez spolupráce s nimi by bolo omnoho ťažšie čeliť nabitej konkurencií a bojovať o cenné pozície.

Špeciálne poďakovanie patrí firme Trekland, ktorá nás vybavila okrem búnd, doplnkov, skvelých okuliarí JULBO aj reprezentačnými kombinézami MILLET... Extrémne krátka doba, počas ktorej boli schopný nielen zabezpečiť kombinézy, ale dokonca aj zabezpečiť potlač budí z našej strany naozaj rešpekt. Veľká vďaka a palec hore ! So sponzorom s takýmto proaktívnym prístupom sa solupracuje naozaj výnimočne :) 

Ďalej ďakujeme aj Alphasportu Žilina za kompletné vybavenie na prípravu lyží a skvelé vosky TOKO. Firme ITOCA ďakujem za termoprádlo BRYNJE, ktoré držalo našich reprezantantov v suchu a teple za každých podmienok. Naši reprezenanti štartovali na pásoch POMOCA a s prilbami DYNAFIT. Realizačný tím poistil pre každú nepredvídanú udalosť na kopcoch ALPENVEREIN SLOVENSKO.

Zakúpením tovaru u našich podporovaťeľov podporíte aj nás.

ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA ĎAĽŠIU SPOLUPRÁCU.

Komentáre

comments powered by Disqus